TIRNAK REVİZYONU(ÇEKME)

TIRNAK REVİZYONU(ÇEKME)

UZMAN SAĞLIK KABİNİ  olarak  Sefaköy sağlık kabini  sultanmurat sağlık kabini küçükçekmece sağlık kabini bölgelerinde İşlemlerinin hepsini tecrübeli ekibimiz ile sağlık kabinimizde steril koşullar altında yapmaktayız. Toplumumuzda çok ihmal edilen ayak sağlığı aslında büyük önem taşımaktadır. Günümüzde ayak mantarı, siğil, nasır, ayak şekil bozukluğu ve diyabetik ayağın yanı sıra tırnak batması da çok sık karşılaşılan bir problemdir.

Yanlış ayakkabı seçimi ve tırnak kesimi zamanla hastada tırnak yapısını bozmakta ve tırnağın yumuşak dokuya batması sonucu bireyin acı çekmesine ve bölgede enfeksiyona sebep olmaktadır. Bu durum hastanın günlük yaşamını olumsuz etkilemekte ve özellikle kadınlarda estetik olarak sorun oluşturmaktadır.

Yumuşak dokuya batan tırnak kenarının kesilmesi veya çekimi uygulanmadığı sürece hiçbir işlem sonuç vermez. Hasta sosyal hayatını tam anlamıyla sürdüremez.

Bu sebeple Uzman Sağlık Kabini olarak bizler hastalarımızı mutlu etmek ve hayat konforlarını artırmak için merkezimizde ağrısız ve acısız tırnak revizyonu (çekme) yapmaktayız.