AĞRISIZ KULAK DELME

AĞRISIZ KULAK DELME

UZMAN SAĞLIK KABİNİ  olarak  Sefaköy sağlık kabini  sultanmurat sağlık kabini küçükçekmece sağlık kabini bölgelerinde İşlemlerinin hepsini tecrübeli ekibimiz ile sağlık kabinimizde steril koşullar altında yapmaktayız. Her ebeveyni biraz tedirgin etse de günümüzde kulak delme işlemi cok daha rahat ve ağrısız gerçekleştirilmektedir. Sağlık kabinimizde isterseniz soğutucu sprey isterseniz uyuşturucu pomad ile ağrısız kulak delme işlemi yapmaktayız.

İşlem mümkün olduğunca steril şartlar altında gerçekleştirilmelidir. Küpenin takılacağı yer belirlenip işaretlenmeli ardından kulak batikon ile silinmelidir. Sonrasında hiçbir şekilde ellenmeden küpe tabanca yardımı ile alınmalıdır. Bölgenin uyuşması sağlandıktan sonra küpe takma işlemi gerçekleştirilmelidir.

İşlem sonrasında takılan steril küpenin 7-10 gün kulakta kalması daha sağlıklı olmakta ve alerji riskini azaltmaktadır. Delme işleminin ardından 2-3 gün sonra kabinimize gelerek kontrol yapılması ve gün içinde birkeç kez küpelerin ileri geri hareket ettirilmesi gerekmektedir.